Stijn De Smet maakte de overstap van AA Gent naar KV Kortrijk. De ex-speler van Cercle Brugge was vorig seizoen uitgeleend aan Waasland-Beveren. Die club wou hem graag behouden, maar De Smet tekende toch bij KVK.
"Ik ben teleurgesteld in Stijn De Smet, die zijn woord tegenover mij en de club brak en niet wilde wachten tot Waasland-Beveren en AA Gent een akkoord bereikten", zegt trainer Glen De Boeck van Waasland-Beveren in
Sport/Voetbalmagazine.
"Er is heel veel volk vertrokken. Ik ben tevreden met wat er is gekomen, maar er moet nog wat bij. Straks ga ik misschien vijftien nieuwe spelers hebben. Hangende is het dossier van Jonas Ivens, die nog een jaar onder contract ligt bij Groningen. Dat contract kunnen we niet overnemen. Ook nog niet in orde is het dossier-Badash. Die kan meer. Wil hij dat ook? Dat ga ik nu proberen uit te vissen voor 30 juni, wanneer zijn contract afloopt", besluit hij.